Kochani, witam się z Wami w nowym cyklu Mała Katecheza - nazwa bierze się stąd, że będziemy omawiać listę "podstawowych tematów" jakie myślę, że warto byłoby sobie odświeżyć bądź poznać, będąc na drodze wiary.
Ponieważ jako osoba świecka, wciąż kształcąca się w tej dziedzinie, nazywam ten cykl Małą Katechezą, bo o DUŻYCH rozważaniach warto słuchać od bardziej doświadczonych ode mnie :))
Przedstawiam Wam zapowiedź, w której dowiecie się o formie prowadzenia filmu, oraz mniej-więcej o zarysie zagadnień, które będą nam towarzyszyć.
Książki, o których wspomniałam w zwiastunie i na których będę się opierać, pod każdym odcinkiem zapiszę w formie bibliografii. Jeśli ktoś będzie miał ochotę którąś książkę nabyć, będę dodawać także link/miejsce gdzie można ją kupić.

Nie pozostaje mi nic innego jak jeszcze raz serdecznie zaprosić Was do wspólnego "podróżowania" po różnych zagadnieniach teologiczno-filozoficzno-świecko-duchowych :)) W razie pytań, zachęcam do komentowania czy kontaktowania się przez inne platformy, takie jak Facebook, Instagram czy skrzynka pocztowa :))


Jeśli ktoś jeszcze nie odwiedzał mnie na innych stronach, zapraszam:
Facebook :
https://www.facebook.com/dziedzicbozy...
Instagram :
https://www.instagram.com/dziedzicboz..."Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi (Mt 5, 9)"